ΜΕΝΟΥ

Θέσεις Εργασίας

ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΤΜΗΜΑΤΑ AFTER SALES

Η Εταιρεία ΑΦΟΙ ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΕ στα πλαίσια της περαιτέρω ανάπτυξής της, για την κάλυψη των αναγκών της ζητά για πλήρη απασχόληση:

Α. Μηχανικούς συνεργείου αυτοκινήτων με προϋπηρεσία και Βοηθούς μηχανικούς για τα καταστήματα Σερρών, Καβάλας

Β. Φανοποιούς – Βαφείς αυτοκινήτων με προϋπηρεσία για τα καταστήματα Δράμας, Σερρών

Γ. Υπαλλήλους τμήματος ανταλλακτικών αυτοκινήτων για τα καταστήματα Δράμας, Σερρών, Καβάλας

Απαραίτητα προσόντα:
• Βασικές γνώσεις αυτοκινήτου και ανταλλακτικών

• Δίπλωμα οδήγησης Β' κατηγορίας

• Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Δ. Τεχνικούς Συμβούλους συνεργείου αυτοκινήτων για τα καταστήματα Δράμας, Καβάλας

Οι βασικές αρμοδιότητες της θέσης Τεχνικού Συμβούλου είναι:

• Οργάνωση και προγραμματισμός της ημερήσιας λειτουργίας του συνεργείου

•Καθημερινή διαχείριση των πελατών (παραλαβή, εντολή και ανάθεση εργασίας, έλεγχος εργασιών και παράδοση οχημάτων)

Επιθυμητά προσόντα:

• Μηχανολογικές γνώσεις

• Γνώση χειρισμού Η/Υ

• Προϋπηρεσία στην συγκεκριμένη θέση

• Γνώση Αγγλικών

• Πτυχίο (ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ)

Για πληροφορίες σχετικά με τις θέσεις εργασίας και αποστολή βιογραφικών επικοινωνήστε στα παρακάτω:

e-mail: careers@ioannidis-bros.gr

Τ. 23210 80000 (Κατάστημα Σερρών)

Τ. 25210 69111 (Κατάστημα Δράμας)

Τ.2510 600 000 (Κατάστημα Καβάλας)

Στείλτε μας το βιογραφικό σας και ένα γράμμα ενδιαφέροντος στο careers@ioannidis-bros.gr