ΜΕΝΟΥ

Θέσεις Εργασίας

Marketing Manager

H ΑΦΟΙ ΙΩΑΝΝΙΔΗ Α.Ε αναζητά για πλήρη απασχόληση άτομο για την κάλυψη της θέσης του Υπεύθυνου Marketing. Η έδρα της θέσης εργασίας θα είναι σε ένα από τα καταστήματα της Δράμας ή των Σερρών.

Οι βασικές αρμοδιότητες της θέσης είναι:

• Διαχείριση και υλοποίηση όλων των δράσεων Marketing-Promotion της εταιρείας

• Διαμόρφωση και υλοποίηση του Marketing Plan της εταιρείας σε συνδυασμό με τα επιμέρους Marketing Plans της κάθε εταιρείας (αντιπροσωπείας).

• Δημιουργία και ανάπτυξη τμήματος CRM και παρακολούθηση των αντίστοιχων ενεργειών και αποτελεσμάτων.

• Παρακολούθηση και συντονισμός όλων των ενεργειών digital marketing (social media, newsletter, google campaigns)

• Παρακολούθηση και συντονισμός όλων των ενεργειών marketing above the line (τηλεόραση, ραδιόφωνο)

• Σχεδιασμός-Οργάνωση και υλοποίηση outdoor events και παρακολούθηση αποτελεσμάτων μέσω σωστής διαχείρισης των leads πελατών

Επιθυμητά προσόντα / ικανότητες

• Επαγγελματική εμπειρία στο χώρο του Marketing

• Οργανωτικές ικανότητες

• Άριστη γνώση Αγγλικών

• Άριστη γνώση υπολογιστών

• Ευχέρεια στην επικοινωνία. Έκφραση - χειρισμός λόγου. Εκπαίδευση / Σπουδές

• Κάτοχος πτυχίου ανώτατης εκπαίδευσης Marketing ή μεταπτυχιακό Marketing

Για πληροφορίες σχετικά με τις θέσεις εργασίας και αποστολή βιογραφικών επικοινωνήστε στα παρακάτω:

e-mail: careers@ioannidis-bros.gr

Τ. 23210 80000 (Κατάστημα Σερρών)

Τ. 25210 69111 (Κατάστημα Δράμας)

Στείλτε μας το βιογραφικό σας και ένα γράμμα ενδιαφέροντος στο careers@ioannidis-bros.gr